ФСК Будінвест
Лідер будівництва котеджів в Україні
УКРАЇНА, м.Київ, вул.Мішіна, 3
 
 
 
 
 
 
  +38 (044) 246-21-54 +38 (044) 246-21-55 +38 (099) 343-30-60
 
Вибір ділянок
Юридичні послуги
Допроектна підготовка
Проектні роботи
Будівельні роботи
Введення в експлуатацію
Експлуатація об'єктів нерухомості
 

Підбір ділянки, юридична підготовка

Що важливо знати при виборі ділянки під забудову.

Вибір ділянки - це найперший крок у будівництві будинку. З чого почати? На що потрібно звернути увагу, вибираючи земельну ділянку? Про це поговоримо далі.
Перш за все, необхідно визначитися з ціною і місцем розташування. Чим ближче земельна ділянка розташована до міста, тим він, природно, дорожче.
Далі потрібно визначитися з площею необхідного Вам ділянки. Вибирати ділянку слід виходячи із загальної площі будинку, який Ви хочете на ньому побудувати. Вважається, що найбільш вдала пропорція 1:10. Тобто, наприклад, для будівництва будинку в 150 кв.м. оптимальним буде ділянка в 15 соток. Але це не принципово і залежить від того, що Ви хочете бачити на вільній частині ділянки.
Приділіть увагу розташуванню ділянки по сторонах світла. Не звернувши увагу на цей аспект, можна в підсумку побудувати будинок з усіма вікнами на північну сторону. Кращий напрям - це схід і південний схід.
Далі ... Що Ви хочете бачити навколо Вашого ділянки? Мова йде про околицях і максимально екологічно чистій місцевості. Ліс, водойми, поля - все це може як сприяти, так і заважати комфортного проживання. Рекомендуємо звернути на це увагу.

Отже, якщо Ви вирішили придбати земельну ділянку, - ми з радістю готові надати Вам кваліфіковану допомогу

- Консультації наших фахівців при виборі ділянки під забудову
- Аналіз перспективного розвитку території
- Аналіз транспортної інфраструктури
- Аналіз інженерної інфраструктури (можливість підключення до об'єкта інженерних комунікацій). Істотне значення має газифікація ділянки, водопостачання, рівень грунтових вод. Майте на увазі, що будівництво котеджів - це в першу чергу інженерне завдання, а тільки в другу - питання архітектурного стилю і декору.
Дерев'яні будинки
Одночасно з вибором стилю, планування, розташування вашого заміського будинку, вам потрібно буде не менш важливий вибір матеріалу для будівництва.
Будинок з піноблоків
Будівництво заміських будинків з піноблоків
Цегляні будинки
Що таке будинок з цегли
Головна | Послуги | Технології | Команда | Контакти |